Neden Bez çanta Kullanmalıyız
Ürün Fiyatı
:
+ KDV
Kdv Dahil
:
0
Stok Durumu
:
STOK SORUNUZ

NEDEN BEZ ÇANTA KULLANMALIYIZ

 

 

Bez Çanta Nedir?

 

 

Bez Çanta'nın Faydaları,

 

Bez Çanta Doğa Dostudur,

 

Bez Çantaların Ömrü Dolduğunda Doğaya Dönmesi Çok Kısa Zaman alır.

 

Bez Çantaların Ham Maddesi Toprak Üstü Bitki Olan Pamuktan yapılmaktadır.

 

Bez Çanta, Bez Çantalar Çok kullanımlıktır Vede Uzun Ömürlüdür, Tek kullanımlık değildir. Bez Çantaların Hammaddesi,Yapısındaki Oluşumlardan Dolayı, Üretim Kalitesi ve kullanım Yerine göre bir Bez Çantalar Aylarca Hatta Yıllarca Kullanılabilmektedir.

 

 

Bez Çantalar, Üretiminde Kullanılan Malzemelerine  Göre ya Tamamen Doğal Ortamda Kaybolabilen, Bez Çantaların Tamamı Pamuk Malzemeden ya da Zararlı Olmayan  Maddelerden Oluştuğu İçin Geri Dönüşümü Kolaydır, Tabiata zararı Yoktur.

 

 

Bez Çanta Sağlamdır, Kilolarca Ağırlığı Kolaylıkla Taşıyabilir Vede Uzun Zaman Kullanabilirsiniz.

 

 

Bez Çanta, Siyasi Partilerin, Belediyelerin, Üniversitelerin, Kurumların, Firmaların, İşletmelerin Ve Eğitim Kurumlarının Reklamlamlarını Yapacağı Doğa Dostu Bir Promosyon Üründür.

 

 

Bez Çantaların Taşıması Kolaydır, İster Omuzda İster Elde Nasıl İsterseniz Tutacak Kısmını Ona Göre Ayarlarsınız. Ayrıca Boşken saklaması Kolaydır Yani Katlandığı Zaman Cebinizde Bile taşıya Bilirsiniz.

 

 

Bez Çanta Aslında Reklam Ve Tanıtm İçin Kullanılabilcek En Faydalı Ve En Uzun Ömürlü Bir Reklam Aracıdır.

 

 

Bez Çanta Yapısı Sebebiyle İçini Göstermez. Seçim Promosyonlarında, Halk Pazarı Ürünlerinden, Eczane Ürünlerinden, Saglık Ürünlerinden,Pastahane Ürünlerinde,  Market Ürünlerinden, Spor Malzemesinden, Ayakkabıya, Açık Ürünlere, Okul Malzemelerinden Kişisel Eşyalara Kadar Hemen Her Şeyi Bez torbada taşıyabilirsiniz.

 

 

Bez Çanta Kullanıcıların Tamamı, Kullandıkları Alanlarda Sürekli Bez Çantaları Yanlarında Taşıdıkları İçin Açık Alan Reklamları Konusunda Önemli Bir Tanıtım Ürünüdürler. Uzun Zamanlı Kullanımları Bez Torbaların, Naylon Poşet ve Kağıt Torbalardan Farklı Olarak Daha Çok Kullanımları ve Reklamlarınızın Daha Uzun Süreli Olmasını Sağlar.

 

 

En Önemlisi; ‘Bez Çanta Doğa Dostudur, Toprakdan Gelip Torağa Dönmesi Kolaydır, Yani Geri Dönüşümlüdür.

 

 

Bez Çantalar, Bizim Geçmişimizdir, Bez Çantalar Bizim Geleneksel Bir Ürünümüzdür.

 

Sevgi Ve Saygıyla,

 

NURKAN AJANS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatıBez Çanta İmalatı


Sublimasyon Baskı Nedir?
Maddenin ısı uygulandığında katı halden gaz haline geçmesidir. Özel olarak satılan sublimasyon mürekkepleri ile yapılan transfer baskıda oluşan kimyasal reaksiyon bu şekilde gerçekleşir. Sublimasyon boyaları, mürekkep içerisinde mikroskobik boyutlarda katı halde bulunur.
Aşk İle Çalışan Yorulmaz